مشاهده مطلب

      ۰۶ بهمن ۱۳۹۷      ۲             65913      اجتماعی, تیتر یک, سیاسی, ویژه   Print This Post Print This Post

به گزارش گیل پرس نیوز،استفاده صحیح از فضای مجازی به منظور فراهم کردن بسترهای اطلاع رسانی شفاف ،کارآمد ،سریع و اثرگذار فرصت ارزشمندی به منظور ارتباط بی واسطه با مردم و بیان خدمات نظام است.
رفتارهای سالهای اخیر دولتمردان در حمایت از فضای مجازی نیز حاکی از این برآیند است که کارگزاران تدبیر و امید به تدریج در مسیر بهره گیری از شبکه های اجتماعی گام بر می دارند.اما باید یک نکته مهم را در این زمینه مدنظر قرار داد که اگر در استفاده از این شبکه ها و اطلاع رسانی ها از سواد رسانه ای برخوردار نباشیم و یا اینکه دچار افراط و تفریط در این قضیه شویم نتیجه حاصله تبدیل به ضد تبلیغ شده و بازخورد معکوس خواهد داشت.
متاسفانه نگاهی گذرا به رفتارهای رسانه ای فرماندار جدید بندرانزلی که یکی از پرکارترین مسوولان و مدیران سطح استان در فضای مجازی است، حاکی از این است که به نظر می رسد وی در انعکاس عملکردها فراموش کرده که نماینده عالی دولت دوازدهم در استان است و آنچه که انجام می دهد به دلیل فرصت خدمتگزاری است که از سوی وزرات کشور و استانداری به او اعطا شده است.
بعنوان مثال جناب آقای حیدری آزاد از زمان تصدی مسئولیت نمایندگی عالی دولت در شهرستان بندرانزلی تا امروز بیش از ۵۰پست در اینستاگرام خود منتشرکرده است که حتی در یکی از گزارش اقدامات جلسات خود نامی از« دولت تدبیر و امید» به میان نیاورده است؛ گزارشاتی که گاهی حتی جلسات معمولی و مرسوم داخلی فرمانداری را نیز در بر می گیرد.


در این مدت بیش از ۷۰خبر از ایشان در سایت روابط عمومی بندرانزلی منتشر شده است که حتی در یک مورد نشانی از واژه دولت تدبیر و امید در آن نیست در حالیکه که اگر کلیدواژه «دولت» یا «دولت تدبیر وامید» را در این سایت جستجو کنیم اولین خبر دریافتی مربوط دوره فعالیت فرماندار سابق شهرستان است ! متاسفانه به نظر می رسد فرماندار کنونی بیشتر از آنکه به تبلیغ دولت بپردازد از سایت روابط عمومی فرمانداری برای تبلیغات شخصی خود استفاده میکند.

گیل خبر

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

 1. اکر از دولت هول تکان بنویسد
  میگویند پاچه خواری میکند که رشد کند

  اگر از خدمت به مردم بنیسد میگویند برای خودش تبلیغ میکند

  اگر لال شود میگویند بی خاصیت است

  کلا گزارش بیخود و بی ربطی بود

  حسین آلادینی
 2. یک پاسخ معمولی برای این خبر فرستادم

  چرا منتشرنکردید؟

  حسین آلادینی