مشاهده مطلب

      ۲۷ دی ۱۳۹۷      ۰             65754      اجتماعی, اقتصادی, علمی - فرهنگی   Print This Post Print This Post

رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات و عمران شهرک صنعتی شماره یک بندرانزلی از ایجاد محیطی متفاوت و توجه خاص به فضای بصری شهرک صنعتی خبر داد.

عقیل حق شناس گفت: بیش از دو دهه از فعالیت شهرک صنعتی انزلی میگذرد و در این مدت حدود ۱۸۰قرارداد صنعتی وجود دارد که در شرایط فعلی حدود ۱۰٠ شرکت فعال بوده و نزدیک به ۲۰۰۰نفر نیروی کار در این شهرک مشغول به کار میباشد.

حق شناس افزود: اهم فعالیت های واحد های صنعتی موجود در زمینه های صنایع فلزی، سلولزی، غذایی و شیمیایی میباشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات و عمران شهرک صنعتی شماره یک بندرانزلی خاطر نشان کرد: طبق قانون مدیریت شهرکهای صنعتی در کشور بر عهده شرکتهای خدمات عمران می باشد که متشکل از فعالان اقتصادی هر شهرک صنعتی می باشند . این شرکت از سال ۱۳۹۴ در شهرک صنعتی شماره یک بندرانزلی فعالیت خود را آغاز نموده و در سال ۱۳۹۶ با انتخاب هیئت مدیره جدید وارد مرحله جدیدی از ارائه خدمات شد.
مهندس حق شناس در تشریح اقدامات زیباسازی محیطی شهرک صنعتی گفت: شهرک صنعتی در نگاه عموم جامعه همانطور که از نامش پیداست درگیر تولید و محیط کاری پرخطر والبته منظم و خلاق میباشد . هدف و دلیل اصلی توجه به فضاهای قابل استفاده در شهرک و اجرای پروژه هایی مانند زیباسازی تابلوهای برق، زیباسازی فضای سبز و توجه به محیط و پیاده روهای شهرک ، تلطیف این فضای صنعتی و متصور در نگاه اکثریت جامعه نسبت به شهرک های صنعتی می باشد. آنچه که ضرورت دارد این است که جامعه فعال در شهرک صنعتی که تقریبا نیمی از شبانه روز را در محیط شهرک حضور دارند حق دارند با محیط چشم نواز و زیبا روبرو شوند و هیئت مدیره شرکت خدمات تمام تلاش خود را جهت اجرای پروژه های مشابه بعمل خواهد آورد. شایان ذکر است هیئت مدیره برای روزهای آتی پروژه های متعددی را در دست اقدام دارد که به بهره برداری خواهند رسید.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.