مشاهده مطلب

      ۱۰ دی ۱۳۹۷      ۰             65380      ورزشی   Print This Post Print This Post

به گزارش گیل پرس نیوز به نقل از سایت طرفداری، با نزدیک شدن به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا رفته رفته توجهات به سمت امارات معطوف شده است. کشوری که به نظر می‌رسد با توجه به امکانات رفاهی مدرن خود یکی از شیک‌ترین میزبانی‌ها را داشته باشد. در قالب چند مطلب سعی بر این خواهیم داشت که ورزشگاه‌های میزبان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩ را معرفی کنیم.

ورزشگاه شارجه یکی از استادیوم‌های چندمنظوره در شهر شارجه امارات است. این ورزشگاه دارای ١١٠٧٣ نفر ظرفیت است که برای جام ملت های آسیا ٢٠١٩ در حال گسترش صندلی‌ها و بازسازی است.

استادیوم شارجه

اگر به دنبال ورزشگاه فوتبالی فوق‌العاده در شارجه هستید بهتر است دست نگه دارید. چون فوتبال ورزش اول این شهر نیست و بیشترین بودجه عمرانی ورزشی شارجه به ورزش کریکت اختصاص دارد. وجود اتباع بی‌شمار هندی و پاکستانی موجب شده که شهر شارجه یک استادیوم مجهز کریکت داشته باشد که نظیر آن را حتی در خود هند و پاکستان به عنوان کشورهای قدرتمند این ورزش نمی‌توان مشاهده کرد.

از سوی دیگر در حین انجام رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ٢٠١۵، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت تا تعداد تیم‌ها را از ١۶ تیم به ٢۴ تیم افزایش دهد و برای جام ملت‌های سال ٢٠١٩ این ایده عملی شد. از همین رو کشور امارات که ۶ ورزشگاه را برای این رویداد در نظر گرفته بود به صرافت انتخاب دو ورزشگاه دیگر افتاد. این فرصت به شهر شارجه داده شد و ورزشگاه شارجه به عنوان یکی دیگر از ورزشگاه‌ها مورد انتخاب قرار گرفت و همین مسئله موجب شد تا آن طور که باید و شاید به جلوه‌های معماری این ورزشگاه رسیدگی نشود.

شارجه

ورزشگاه شارجه میزبان ۵ بازی از جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩ خواهد بود:

١۶ دی ١٣٩٧: سوریه – فلسطین (گروه B)

٢٢ دی ١٣٩٧: یمن – عراق (گروه D)

٢۴ دی ١٣٩٧: هند – بحرین (گروه A)

٢٧ دی ١٣٩٧: لبنان – کره شمالی (گروه E)

١ بهمن ١٣٩٧؛ یک هشتم نهایی (تیم اول گروه F – تیم دوم گروه E)

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.