مشاهده مطلب

      ۰۸ آذر ۱۳۹۷      ۰             64332      اجتماعی, تیتر یک, ویژه   Print This Post Print This Post

 

ضرورت دوری شهرداران از ورود به مسائل سیاسی/ ما و منطقه آزاد هر دو از یک مجموعه هستیم

اسماعیل حیدری آزاد فرماندار بندر انزلی نیز  این سمینار اظهار کرد: بهتر است این سمینارها به صورت کارگاهی برگزار شود تا تجربیات منتقل شود و همه به یک نگاه مشترک و خدمات رسانی مطلوب برسند.

وی رفع دغدغه های شهروندان و پاسخ به مطالبات به حق شهروندان از جمله خدمات رسانی بیشتر را ضروری دانست و بیان کرد: چابک سازی پیکره مدیریت شهری و شفاف سازی و افزایش اتکا به درآمدهای پایدار با اجرای طرح های بازآفرینی شهری از جمله مسائلی هستند که باید به آنها توجه ویژه ای شود.

فرماندار شهرستان انزلی مدیریت علمی پسماند و آمادگی و انسجام سازمانی با استفاده از امکانات موجود را امری لازم بیان و اظهار کرد: نقش موثر شهرداری ها در پدافند غیرعامل و استفاده از همه ی پتانسیل شهرها و اجرای برنامه های متنوع از جمله برنامه های ملی و مذهبی می بایست در اولویت کاری شهرداران باشد.

حیدری آزاد با تاکید بر ضرورت دوری شهرداران از ورود به مسائل سیاسی، گفت: شهرداران مکلف هستند از تمام پتانسیل ها بدون در نظر گرفتن مسائل جناحی و سیاسی استفاده کنند.

وی ضمن بیان خواسته های مردم، گفت: کوچکترین کوتاهی در عملکرد شهرداری ها و شوراها کل شهرستان را زیر سوال خواهد برد.

فرماندار شهرستان بندرانزلی همچنین با اشاره به پتانسیل های بالای منطقه آزاد انزلی بیان کرد: ما و منطقه آزاد هر دو از یک مجموعه هستیم و با تعامل، همراهی و هم افزایی می توانیم از ظرفیت های این منطقه استفاده کنیم و امیدواریم با همکاری و تعامل با کل سیستم ها و دستگاه های شهر بیش از پیش در راستای برآورد نیاز های مردم گام برداریم.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.