مشاهده مطلب

      ۱۷ شهریور ۱۳۹۷      ۰             62793      ورزشی, ویژه   Print This Post Print This Post

به گزارش گیل پرس نیوز، فرهاد پورغلامی سرمربی ملوان درباره مسابقه روز گذشته با کارون اروند خرمشهر عنوان کرد:بازیکنان ملوان زحمت زیادی کشیدند و با تمام توان بازی کردند، در ۲۰ ثانیه پایانی مسابقه تمرکزمان را از دست دادیم و رقیبمان در تک موقعیتی که در چارچوبمان خلق کرد موفق شد به گل دست یابد.

وی درباره گل دقایق پایانی کارون اروند بیان کرد:وقتی موقعیت های بالای ۹۵ درصدمان به گل تبدیل نشد احتمال هر اتفاقی وجود دارد، بازیکنانمان نهایت تلاش خود را انجام دادند و موقعیت های زیادی خلق کردند، این مسابقه را باید با نتیجه چهار بر یک یا پنج بر یک به پایان می رساندیم. باید در ضربات نهایی و جلوی چارچوب حریف زیادتر کارکنیم، از هواداران بابت حمایتشان تشکر می کنم.

سرمربی ملوان درباره مشکلات تیمش در میانه میدان تاکید کرد: تیم کارون رو به بازی مستقیم آورد و از هر نقطه ای که توپ به این تیم می رسید به بازی مستقیم روی می آورد و با استفاده از پرتاب های بلند سعی در خلق موقعیت داشت، این تیم موقعیت چندانی ایجاد نکرد و تعویض های ملوان در راستای بازی هجومی بود.

پورغلامی با گلایه از داوری مسابقه گفت: اگر قرار باشد تیمی که ساکت است داوری علیه آن و تیمی که جاروجنجال می کند داوری به نفع آن باشد، آموزشی غلط در فوتبال اتفاق می افتد، داور مسابقه صحنه های ۵۰ – ۵۰ را به سود حریف سوت می زد، تیم حریف دسته جمعی بر سر داور خراب می شدند که اتفاق جالبی نیست.

وی افزود: دو صحنه در کنار من اتفاق افتاد که توپ به بیرون رفته و به دلیل دادوبیداد تیم حریف، داور به سود آنان سوت زد، این شکل از داوری شایسته نیست و آموزش بدی برای لیگ است.

فارس

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.