مشاهده مطلب

      ۱۴ شهریور ۱۳۹۷      ۰             62691      ورزشی   Print This Post Print This Post

به گزارش گیل پرس نیوز، پژمان نوری، بازیکن با تجربه و محبوب ملوان به دلایلی که خودش آنها اشاره کرده تصمیم به خداحافظی از این تیم گرفت.

نوری در صفحه اینستاگرام خود نوشته: در دوران فوتبال حرفه ایم، این افتخار را داشته ام که در تیمهای باشگاهی و ملی زیر نظر مربیان بزرگ و نامداری کار کنم و به گواه همه آنان همیشه در خدمت تیم و نظر مربیان بوده ام. اما قبل از شروع این فصل به دلایلی که اکنون فرصت مناسبی برای پرداختن به آنها نیست، حضور من در تیم محبوبم مطابق خواست و نظر سرمربی محترم تیم نبود و ایشان بنا به ملاحظاتی با بزرگان باشگاه و هواداران، تن به این امر دادند. اما با توجه به موارد متعددی که در همین مدت کوتاه رخ داد، به این نتیجه رسیده ام که با وجود توان فنی و انگیزه مضاعفی که امسال برای بر تن کردن دوباره این پیراهن زیبا در من هست، برای حفظ احترام جایگاه سرمربی و کاپیتان ملوان بهتر است دست سرمربی تیم را در بهره گیری از بازیکنان مورد نظرش باز بگذارم.

هدف همه ما موفقیت ملوان و بازگشت تیم به لیگ برتر است و اگر این امر بدون حضور من در ملوان صورت می گیرد برای این اتفاق دعا می کنم و از همه هواداران درخواست می کنم مثل همیشه به حمایت از این تیم مظلوم بپردازند و درگیر حاشیه و اختلاف نشوند.

همانطور که از متن خداحافظی نوری برمی آید، این بازیکن ۳۸ ساله برخلاف میل باطنی خود و به دلیل شرایط ویژه ای که در باشگاه ایجاد شده، تصمیم به خداحافظی گرفته است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.