مشاهده مطلب

      ۲۹ مرداد ۱۳۹۷      ۰             61774      اجتماعی, علمی - فرهنگی, ویژه   Print This Post Print This Post

به گزارش گیل پرس نیوز، این جلسه با حضور اعضای ستاد اجرایی و جواد عزتی از هنرمندان مطرح کشور و داور این جشنواره در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
محمد علی صادق حسنی دبیر اجرایی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری و تلاش شهردار و مدیران شهرداری لاهیجان برای برگزاری مطلوب این جشنواره گفت: امسال ۲۲ کار از۱۰ استان کشور در مدت ۳ روز با ۹۰ اجرا در جشنواره حضور دارند.
وی گزارشی از فعالیت های دبیرخانه جشنواره در این جلسه ارائه کرد.
جواد نجار تمیزکار، سخنگوی شورای اسلامی شهر و دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره هم از فعالیت ها و عملکرد دبیر اجرایی جشنواره قدردانی کرد و افزود: امسال با حمایت های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش اعضای دبیرخانه و اعضای ستاد اجرایی تدابیر لازم برای برگزاری مطلوب جشنواره تئاتر خیابانی شهروند اندیشیده شده است.
وی اضافه کرد: نهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با حرکت کارناوال در ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ مرداد از محل بوستان هنر با حضور گروههای نمایشی آغاز خواهد شد.
جواد عزتی داور بخش نهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند نیز در این جلسه گفت : وقتی شور و حرکت این جمع را برای برگزاری جشنواره می بینم خود من هم به وجد می آیم و امیدوارم که شاهد جشنواره پربار می باشیم .
علیرضا گنجه خسروی قائم مقام شهردار لاهیجان هم از تلاش همه عوامل جشنواره تقدیر کرد و گفت: ما باید در انضباط کامل و فراهم کردن شرایط مطلوب خود را برای پذیرایی از مهمانان و برگزاری جشنواره آماده کنیم.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.