مشاهده مطلب

      ۲۵ مرداد ۱۳۹۷      ۰             61560      ورزشی   Print This Post Print This Post

 محسن بنگر حرف های مهمی درباره نقش بوقچی ها در فوتبال ایران زده است که باید حتما پیگیری شود اما معمولا این نوع گفته ها خیلی در اولویت نیستند!

به گزارش گیل پرس نیوز؛ محسن بنگر یکی از آنهایی است که اقلا در پرسپولیس خیلی از واقعیت ها را می داند. وقتی او از کودتای سکوها می گوید. وقتی خیلی صریح می گوید ۵ بازیکن پرسپولیس با بوقچی ها به مشکل خوردند و بازیکنان حذف شدند ، وقتی می گوید هادی نوروزی فقید از دست بعضی از این بوقچی ها دق کرد ، به دلیل نزدیکی با هادی احتمالا حرف هایش روایت هایی مستند است.

بنگر به صراحت از این گفته که این لیدرها در دوره مدیریت اکبر طاهری در پرسپولیس اوج گرفتند و صاحب منصب شدند. این البته تنها طاهری در پرسپولیس نبود که به این افراد پست و باج داد. از دوره حبیب کاشانی در پرسپولیس ، امتیازاتی ویژه گرفتند امثال عابربانک ها باج های شان را بیشتر کردند و حالا تورهای مسافرتی هوادارای برگزار می کنند ، انمتیاز های ویژه از شهرداری گرفته اند و …

این اتفاق عینا در استقلال هم افتاده است. آنهایی که مربی های پایه کتک زده اند ، باج می گیرند و هرطور دلشان بخواهد جولان می دهند حالا چالشی بزرگ برای این تیم ها هستند.

کمیته اخلاق به راحتی می تواند پرونده این افراد را بررسی کند و با معرفی شان به نهادهای نظارتی ، یک بار برای همیشه این شکل از بهره جویی را پرونده ای مختومه کند اما انگار تتوی دست اشکان دژاگه یا عکس های خانوادگی اش ، برای این اساتید در اولویت است!

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.