مشاهده مطلب

      ۳۱ خرداد ۱۳۹۷      ۰             57695      علمی - فرهنگی, ورزشی, ویژه   Print This Post Print This Post

شب گذشته و برای اولین بار با همکاری بخشداری، شهرداری و شورای شهر خشکبیجار، رقابت فوتبال تیمهای ملی ایران و اسپانیا از تلویزیون شهری خشکبیجار پخش شد.

پس از آنکه «علی اصغر جمشیدنژاد»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان اعلام کرد شخص استاندار به عنوان نماینده عالی دولت و رئیس شورای تامین استان حمایت و همکاری لازم نسبت به پخش مستقیم مسابقات و نشاط اجتماعی ناشی از آن را اعلام می دارد و هیچ گونه مانع و مخالفتی وجود ندارد – شب گذشته شهروندان خشکبیجاری هم با تجربه جمعی تماشای رقابت فوتبال تیم ملی کشورمان و تیم ملی اسپانیا، ساعات خاطره انگیزی را سپری کردند.
در این برنامه که با تلاش بخشداری، شهرداری و شورای شهر و تامین نظم و امنیت و همچنین تدارک پذیرایی برای فوتبالدوستان برگزار شده بود، مسئولان شهر توانستند بدون هیچ مشکلی، خاطره ارزشمندی را برای مردم و بویژه جوانان ورزش دوست خشکبیجار رقم بزنند.
رویداد خجسته ای که باتوجه به نبود امکانات تفریحی و ورزشی کافی در بخش های کوچک، علاوه بر رضایتمندی اجتماعی، باعث گرایش جوانان به ورزش و توسعه فرهنگی خواهد شد و اینک به جز کلان شهر رشت و لاهیجان در بخش ها و دهات کوچک هم با استقبال مسئولان و هم استانی های فهیم گیلانی مواجه شده است.

 

گیل خبر

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.