مشاهده مطلب

      ۲۳ خرداد ۱۳۹۷      ۰             57083      اجتماعی, تیتر یک, سیاسی, ویژه   Print This Post Print This Post

اختصاصی  گیل پرس نیوز، روز چهارشنبه (۲۳ خرداد) سی و هشتیمن جلسه شورای شهر انزلی به صورت عادی و علنی و با حضور رئیس شرکت گاز انزلی در محل شورای شهر انزلی برگزار شد.

نائب رئیس شورای شهر انزلی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک به مناسبت پیش رو بودن عید سعید فطر، اظهار کرد: در راستای تعامل با ادارات شهرستان به ویژه ادارات حفار در این جلسه از مهندس اعتصامی، رئیس اداره گاز انزلی دعوت به عمل آوردیم تا صحبت ها و درخواست های ایشان از شهرداری را شنیده و از برنامه های آتی این شرکت مطلع شویم.

شعبان جعفری با اشاره به سخنان خود در جلسه قبلی شورا، خاطرنشان کرد: ما بر اساس وظایف ذاتی خود باید خواسته های مردم شهر را مطرح نماییم، بیان برخی از مسائل به معنای اختلاف اعضای شورای شهر با مسئولین شهری به خصوص فرماندار بندرانزلی نیست.

وی ادامه داد: بدون شک دکتر مومنی زاده یکی از فرماندارانی است که در مسائل مختلف تعامل بسیار خوبی با اعضای شورا شهر داشته است، گاهی به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد درخواست های ما در همان روز اجابت نمی شود و ایشان نمی توانند در جلسات حضور پیدا کنند اما همه اینها به معنی وجود مشکلی فی ما بین شورا و فرمانداری نمی باشد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.