مشاهده مطلب

      ۰۵ فروردین ۱۳۹۷      ۰             52669      اجتماعی, ویژه   Print This Post Print This Post

۲ حادثه رانندگی در انزلی و رشت، جان ۲ نفر را گرفت

تصادف 2 خودرو سواری در مسیر انزلی به رضوانشهر، موجب مرگ یک نفر و برخورد موتورسیکلت با یک خودروی سواری در یکی از محورهای شهرستان رشت، موجب مرگ راکب موتورسیکلت شد.

به گزارش عصر یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه استان گفت: بامداد امروز یک دستگاه سواری تیبا که در مسیر انزلی به رضوانشهر در حال حرکت بود، به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه سواری دیگر که در مسیر رضوانشهر به انزلی در حال تردد بود، برخورد کرد که در این حادثه، مرد ۳۲ ساله ای که سرنشین سواری تیبا بود، به دلیل شدت جراحت های وارده در دم جان سپرد.
وی ادامه داد: تجاوز و انحراف به چپ، بیشترین عامل تصادفات منجر به فوت در ۱۰ روز از اجرای طرح نوروز است و لازم است رانندگان در محورهای فاقد جدا کننده وسط ، از ارتکاب تخلف انحراف یا تجاوز به چپ و نیز سبقت غیرمجاز پرهیز کنند.
سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان نیز گفت: در پی برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه سواری پراید در بخش لشت نشا از توابع شهرستان رشت، راننده موتورسیکلت به علت شدت جراحت های وارده، پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.
وی عدم رعایت حق تقدم در حال گردش از سوی راننده موتورسیکلت را علت وقوع این حادثه عنوان و اضافه کرد: بر اساس ماده ۱۴۰ آئین نامه راهنمایی و رانندگی، وسایل نقلیه ای که در مسیر مجاز در حال حرکت است، بر وسایل نقلیه متوقفی که در حال شروع حرکت به جلو یا عقب، گردش و دور زدن هستند، حق تقدم عبور دارند.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.