مشاهده مطلب

      ۲۸ اسفند ۱۳۹۶      ۰             52588      اجتماعی, اقتصادی, پیشنهاد سردبیر, تیتر یک, گزارش, گزارش تصویری, نکات حقوقی, ویژه   Print This Post Print This Post

شهرداری و شورای شهر انزلی از پرسنل شاهد شهرداری انزلی تجلیل به عمل آوردند

امیر احمدی فرد: : مردم عوارض پرداختند می کنند و انتظار خدمات از ما دارند همانقدر که پرداخت حقوق پرسنل مهم است کارهای عمرانی نیز مهم است و اگر اعتقاد به حلال و حرام داریم باید به مردم نیز خدمات دهیم.

 

به گزارش گیل پرس نیوز، شهرداری و شورای شهر انزلی عصر امروز از خانواده شاهد شهرداری تجلیل به عمل آوردند.

حسن پورقربان شهردار بندرانزلی در این نشست با بیان اینکه امروز اگر در جمهوری اسلامی با افتخار و امنیت زندگی می کنیم مدیون شهدا هستیم، افزود: به شخصه ۲۲ ماه از زندگی خود را در مناطق جنگی حضور داشتم.

وی شهدا را برکت نظام دانست و گفت: به شخصه شاهد ایثار آنها بودم و خوشبختانه ۲۰ درصد پرسنل شهرداری جزو خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند و این جزو افتخارات شهرداری بندرانزلی است.

شهردار انزلی با بیان اینکه در پنج ماهی که اینجا بودم حدود دو ماه را در دادگاه ها سپری کردم  گفت: مسائل و مشکلات یک شبه حل نمی شود در مسائل قضایی کافی است یک حکم صادر شود اما اگر یک اعتراض شود ممکن است تا مرحله اجرای احکام سه تا چهار سال تعویق بیفتد. مشکلاتی را از گذشته داریم که اگر همان موقع عمل می شد ما دیگر درگیر این ماجراها نبودیم. شهر ما سطح آن خیلی بالاتر از این هاست که وارد این ماجراها شویم.

وی با ذکر اینکه پای حرف هایی که زدم هستم و خواهم بود، گفت: حتی یک روز مرخصی نرفتم و فضای اینجا را می دانستم و با دانستن شرایط، شهرداری انزلی را تحویل گرفتم.

شهردار انزلی افزود: سابقه من نشان می‎دهد که همیشه پرداخت حقوق پرسنل در اولویت بوده است. در این چند ماه حضور من نزدیک به ۶ میلیارد بدهی به تامین اجتماعی پرداخت شده است.

پورقربان ارتباط خود با کارکنان شهرداری را قلبی عنوان کرد و گفت: اگر امروز این مراسم را برگزار کردیم به دلیل آن بوده که در طول این مدت به دنبال پرونده‌های قضایی شهرداری بودم.

امیر احمدی فرد رئیس شورای شهر انزلی نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه همیشه مدیون خون شهدا هستیم، اظهار کرد: می دانم در اوضاع خوبی نیستیم اما بسیاری از مسائل و مشکلات را به ارث برده ایم.

وی افزود: ما شرایط را ایده آل تحویل نگرفتیم و خواهش من از دوستان این است که همگام و همدل باشیم.

احمدی فرد با بیان اینکه بالاترین کار مدیر این است که پرسنل خود را راضی نگه دارد گفت: مردم عوارض پرداختند می کنند و انتظار خدمات از ما دارند همانقدر که پرداخت حقوق پرسنل مهم است کارهای عمرانی نیز مهم است و اگر اعتقاد به حلال و حرام داریم باید به مردم نیز خدمات دهیم.

رئیس شورای شهر انزلی تصریح کرد: اگر فشاری به کارکنان وارد شده است در آستانه سال نو از آنها طلب حلالیت می کنم.

     

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.