مشاهده مطلب

      ۲۴ اسفند ۱۳۹۶      ۰             52499      پیشنهاد سردبیر, تیتر یک, گفتگو, ویژه   Print This Post Print This Post

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی : میرشمس مومنی زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، با اشاره به اینکه شهرستان بندرانزلی دارای ظرفیت ها و جاذبه های بسیار خوب گردشگری می باشد، گفت: معمولا بیشتر مسافرانی که در تعطیلات نوروز به استان گیلان سفر می کنند از این شهر ساحلی نیز بازدید می کنند.
وی با اشاره به اینکه همه دستگاه ها برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در آماده باش کامل هستند، افزود: ۲ هزار نفر از عوامل دستگاه های اجرایی، خدماتی، امدادی، انتظامی و اداری در طول تعطیلات نوروز به شهروندان و مسافران خدمت رسانی خواهند کرد.
فرماندار انزلی با اشاره به اینکه از یک ماه گذشته تا کنون در جلسات مختلف در این راستا برنامه ریزی کرده ایم، تصریح کرد: تسهیلات سفر در امور شهر به شهرداری و در روستا به بخشداری محول شده است.
وی با تاکید بر اینکه کلیه مراکز بهداشتی، درمانی، امدادی، در آماده باش کامل هستند، خاطرنشان کرد: همه مراکز گردشگری و تفریحی، پارک های ساحلی، طرح های سالمسازی و واحد های گردشگری در این ایام پذیرای مسافران نوروزی خواهند بود.
مومنی زاده ادامه داد: همچنین واحد های اقامتی با ۱۵۲۰ اتاق و ۵۳۰۰ تخت پذیرای این مسافران خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه جهت روانسازی ترافیک در تعطیلات نوروز طرح ویژه ترافیکی تدوین شده که به مرحله اجرا در خواهد آمد، بیان کرد: با توجه به ساحلی بودن شهرستان رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی هم طی روز های گذشته برگزار شده تا چنانچه با حوادث دریایی مواجه شدیم تمرین لازم برای مقابله با این سوانح انجام شده باشد.
مومنی زاده همچنین توسعه فضای سبز، بازسازی مبلمان شهری، پاکسازی ونظافت ویژه شهر، روستاها وحاشیه راهها ونظارت بربازاروترمینالها را ازدیگراقدامات ستاد تسهیلات سفردر بندرانزلی برشمرده و افزود: این ایام درادارات افراد کشیک فعال بوده و تیم منتخب بازرسی نیزدرطول تعطیلات نوروز ازسراسرشهرستان بازرسی ونظارت بعمل خواهند آورد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.