مشاهده مطلب

      ۲۱ اسفند ۱۳۹۶      ۰             52456      تیتر یک, گزارش, گزارش تصویری, ویژه   Print This Post Print This Post

این نمایشگاه در حمایت از بانوان توانمند و هنرمند بندر انزلی در زمینه صنایع دستی و غذایی برگزار می شود.
لیلا پوررزاز مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری انزلی با اشاره به اینکه این نمایشگاه جهت حمایت از توانمندی های بانوان شهرستان بندر انزلی در زمینه صنایع دستی برگزار شده است، گفت: تاریخ برگزاری این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۴ اسفند ماه می باشد که امیدواریم بتوانیم زمان آن را تمدید کنیم چون دوستانی که در این نمایشگاه در زمینه صنایع دستی و غذایی شرکت کردند خواهان آن هستند تا زمان این نمایشگاه بیشتر باشد تا شهروندان عزیز ما به این مکان بیایند و از کارهایشان بازدید به عمل آورند.
وی افزود: در واقع این نمایشگاه در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال که از فرمایشات مقام معظم رهبری هستند برگزار شده است.
مشاور امور بانوان فرمانداری در پایان ابراز امیدواری کرد: بانوان توانمند در چنین نمایشگاه هایی شناسایی بشوند و با حمایت مسئولین شهرستان بتوانیم توانمندی هایشان را تقویت کنیم و این قول را می دهم با حمایت فرماندار محترم و اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم با اختصاص بودجه و اعتبار، عزیزانی که در این نمایشگاه کارهای برجسته تری دارند به نمایشگاه های خارج از استان بفرستیم.
گفتنی است این نمایشگاه در پایانه مسافری اداره گل بنادر و دریانوردی استان گیلان واقع در میدان گمرک بندر انزلی برگزار می شود.

                      

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.