مشاهده مطلب

      ۲۰ بهمن ۱۳۹۶      ۰             51798      پیشنهاد سردبیر, تیتر یک, ورزشی, ویژه   Print This Post Print This Post

از بازی‌های معوقه هفته بیست و یکم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم ملوان بندرانزلی و صبا قم عصر امروز از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی بندرانزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار  با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

ترکیب تیم ملوان بندرانزلی:

حجت صدقی، عبدالعظیم کوک، مهیار زحمتکش، شهاب زندی (از دقیقه ۶۰ بهمن سالاری)، وحید حیدریه، حافظ یعقوبی، امین جهان کهن، پژمان نوری، بابک مرادی (از دقیقه ۸۷ محمدرضا نقدی‌پور)، شهریار مقانلو و خشایار زبرجد (از دقیقه ۷۸ صایب محبی).

سرمربیگری تیم ملوان بندرانزلی را نادر دست‌نشان بر عهده داشت.

ترکیب تیم صبا قم:

سید محمدامین میرداداشی، امیرحسین مثنایی، مهدی جعفری پور سرخی، جهنگیر عسگری (از دقیقه ۸۵ سید مجتبی مبینی‌پور)، داود بهادری، علی غلامرضایی (از دقیقه ۷۲ حمیدرضا پاکیزه)، مسعود ابرقویی، علی احمدی، ابراهیم لطفی، محمد عرب خراسانی و علی مولایی.

سرمربیگری تیم صبا قم را محمد مومنی بر عهده داشت.

گل: شهریار مقانلو دقیقه ۹، پژمان نوری دقیقه ۸۸ (ملوان بندرانزلی) و امیر حسین مثنایی دقیقه ۲۴، داود بهادری(صبا قم)

کارت زرد: ابراهیم لطفی دقیقه ۵۳، امیرحسین مثنایی دقیقه ۶۹، علی احمدی دقیقه ۸۶(صبا قم) بابک مرادی دقیقه ۵۳(ملوان بندر انزلی)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم ملوان بندرانزلی با ارسال از جناحین توانست در دقایق آغازین نیمه نخست به گل برسد و پس از این گل حملات دیگری را بر روی دروازه تیم صبا قم ایجاد کرد اما تیم صبا قم در ضد حمله توانست نخستین گل را وارد دروازه تیم ملوان کند تا این بازی در نیمه نخست با نتیجه یک بر یک به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم ملوان بندر انزلی در دقایق ابتدایی نیمه دوم صاحب یک ضربه پنالتی شد اما بابک مرادی این ضربه پنالتی را از دست داد و تیم ملوان به حملات خود ادامه داد تا در دقایق پایانی نیمه دوم توانست به گل دوم خود دست یابد ولی تیم صبا قم در دقایق اضافه بازی با ارسال از جناحین توانست بازی را به تساوی بکشاند تا بازی  با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان برسد.

حاشیه بازی:

نادر دست نشان به‌علت اخراج شدن در بازی گذشته تیم ملوان، این بازی را از روی سکوها تماشا کرد.

قسمتی از ورزشگاه تختی بندرانزلی به‌علت بازسازی بر روی تماشاگران بسته بود.

داور در نیمه نخست بازی دو دقیقه و در نیمه دوم بازی پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

 برچسب ها : ، ،

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.