مشاهده مطلب

      ۱۲ بهمن ۱۳۹۶      ۰             51613      پیشنهاد سردبیر, تیتر یک, سیاسی, ویژه   Print This Post Print This Post

بمناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالگشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی میرشمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی پیامی بشرح ذیل صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صحف زرین آزادگی را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خداخواهی ، معنویت ، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین انداز کرد.
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی با هدایت رهبری فرزانه که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
این ایام عزیز و فرخنده ، فرصتی است بس مغتنم که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و والامقامی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.
امروز ملت ایران در همه عرصه های پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرافراز است و حفظ وحدت و پیروی از ولایت فقیه رمز ماندگاری پس از چهار دهه ایستادگی در عین ددمنشی و خباثت دشمنان است.
تبریک این دهه نه تشریفات وتملق بلکه وظیفه و برآمده از عمق جان است که امیدوار است تا قیام موعود ، تبریکاتش ادامه یابد و ملت شریف و بزرگ ایران زمین را در پرتو عنایات باری تعالی و حجت اش بر خلق زمین ، مهدی موعود (عج) از برکات انقلاب اسلامی بهره مند گرداند.
اینجانب ایام محزون شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه (س) که مقارن با سالگشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شده را به عاشقان اهل بیت (ع) تسلیت عرض نموده و ضمن تبریک دهه مبارک فجر بر فجر آفرینان ایران اسلامی از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.
میرشمس مومنی زاده
فرماندار شهرستان بندرانزلی

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.