مشاهده مطلب

      ۱۰ بهمن ۱۳۹۶      ۰             51589      اجتماعی, پیشنهاد سردبیر, تیتر یک, گزارش, ویژه   Print This Post Print This Post

نشست رسانه ای فرماندار بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر عصر امروز  در فرمانداری بندر انزلی برگزار گردید

صاحب کشور مردم هستند و در کنار توان حکومتی به حضورمردم برای تحقق اهداف نیازمندیم .

فرماندار انزلی با ذکر این مطلب که سعی می کنم در بین طبقات مختلف مردم حاضر باشم و نظرات مختلف را بشنوم، افزود: از زمانی که در سمت فرماندار بودم چندین جلسه با اصحاب رسانه داشته ام. وی با اشاره به نزدیکی دهه فجر اظهار داشت: به این بهانه این جلسه شکل گرفته است و پیروزی انقلاب اسلامی فصل جدیدی برای همه جوامع بشری گشود و این الهام بخش برای سایر جوامع است. وی افزود:  ما هم بر اساس آمیزه های دینی و هم بر اساس ضوابط ملی برای حفظ امنیت شهروندان باید از نیروهای مسلح برخوردار باشیم اما برای تداوم انقلاب فقط قدرت نظامی کافی نیست و حضور مردم بحران ها را حل می کند و تداوم و بقا جمهوری اسلامی به همکاری مردم در عرصه های مختلف وابسته است.

مومنی زاده خاطر نشان کرد: صاحب کشور مردم هستند و در کنار توان حکومتی به حضورمردم برای تحقق اهداف نیازمندیم .

وی با تاکید بر بحث اقتصاد مقاومتی و لزوم اجرای آن در ادارات شهرستان گفت: در دولت دوم آقای روحانی  آنچه اولویت دارد بحث ساماندهی اقتصادی و توجه به درآمد مردم است و اگر بناست این اتفاق بیفتد باید بحث سیاست های اقتصاد مقاومتی را دنبال کنیم. نماینده دولت در شهرستان بندر انزلی خاطر نشان کرد: در جلسات شورای اداری تاکید کردم که یکی از معیارهای ارزش یابی من برای روسای ادارات ارزیابی بر اساس اقتصاد مقاومتی است و عذر کسانی که تعمدا به این مسئله توجه نداشته باشند خواهیم خواست. وی افزود:  از استعداد ها و ظرفیت های خودمان باید استفاده کنیم و طرح تکاپو و بوم گردی دو طرح خوب از دولت است که می تواند بخشی از مشکل اقتصادی را حل کند و باید از تمام امکانات و پتانسیل موجود استفاده کرد.

مومنی زاده با بیان اینکه بعضی از مسولیت ها بر عهده دولت است به معنی این نیست که وزیر و رییس جمهور موضوعات را باید مستقیم دنبال کنند تصریح کرد:  کارگزاران و روسای ادارات این وظیفه را بر عهده دارند  و باید تمام توان خود را  برای عملیاتی شدن کارها به کار گیرند.

فرماندار انزلی با بیان اینکه در ایام دهه فجر ۸۰ پروژه با ۳۹ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود عنوان داشت: انتظار داریم افتتاح پروژه ماهیت مردمی داشته باشد و با حضور اقشار مختلف جامعه صورت گیرد.

وی همچنین منطقه آزاد را فرصت خوبی برای انزلی دانست و بیان کرد: نباید تصور کنیم منطقه آزاد برای ما تهدید است اما از این فرصت باید با تدبیر استفاده کنیم و این ظرفیت باید به نفع انزلی هر چه بیشتر استفاده شود.

فرماندار  با بیان اینکه شهرداری و شورا مشکلات متعددی همچون پرونده‌های قضایی داشتند یاد آور شد: با کمک‌های شورای تامین بسیاری از مشکلات شهرداری در حال رفع است اما اراده شهردار و شورا شهر بسیار خوب بوده و به فکر و پر تلاش هستند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.