مشاهده مطلب

      ۱۷ دی ۱۳۹۶      ۰             51264      تیتر یک, ورزشی, ویژه   Print This Post Print This Post

نادر دست نشان: داور بازی با تیم برق شیراز بسیار کم تجربه بود

این مسابقه که از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید. تیم برق جدید شیراز در نیم فصل اول نتایج قابل قبولی کسب کرد است و با ۳۱ امتیاز در رده چهارم و ملوان بندر انزلی با ۲۶ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارند.

این مسابقه که از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید.
تیم برق جدید شیراز در نیم فصل اول نتایج قابل قبولی کسب کرد است و با ۳۱ امتیاز در رده چهارم و ملوان بندر انزلی با ۲۶ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارند.مسابقه برق جدید شیراز و ملوان بندر انزلی در دور برگشت لیگ دسته یک فوتبال کشور با تساوی بدون گل به پایان رسید.سرمربی تیم ملوان انزلی با انتقاد از کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: داور بازی با برق جدید شیراز بسیار کم تجربه بود و نتوانست بازی را اداره کند و در حالیکه تیم پزشکی ما در داخل زمین بود، بازی را آغاز کرد.

نادر دست نشان، عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بازی ها در دور برگشت به مراتب سخت تر و حساس تر است به همین سبب کمیته داوران باید دقت بیشتری برای انتخاب داوران داشته باشد تا حقی از تیم ها ضایع نشود.
وی، همچنین از زمین چمن مصنوعی ورزشگاه دستغیب انتقاد کرد و بیان داشت: چمن این ورزشگاه بیشتر به موکت شباهت دارد تا چمن مصنوعی و این امر در شان شهر شیراز نیست، همچنین بهتر بود چند ساعت پیش از شروع بازی نسبت به تغییر تور دروازه ها اقدام می کردند چرا که تاخیر ۲۰ دقیقه ای باعث شد بازیکنان هر ۲ تیم بدنشان سرد شود.
سرمربی تیم ملوان بندر انزلی در مورد بازی هم گفت: دیدار بسیار سنگینی برابر برق داشتیم و مهاجم قد بلند این تیم دفاع ما را آزار داد و بازیکنان ما اگر در ضد حمله ها دقت می کردند می توانستیم به گل برسیم.
دست نشان ادامه داد: چند بازیکن جدید را به خدمت گرفته ایم که با اضافه شدن آنها به تیم شرایط مطلوبی پیدا خواهیم کرد.
دیدار تیم های برق جدید شیراز و ملوان بندر انزلی در هفته هجدهم مسابقات فوتبال دسته اول، عصر یکشنه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

 برچسب ها :

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.