مشاهده مطلب

      ۲۹ خرداد ۱۳۹۶      ۰             37942      علمی - فرهنگی   Print This Post Print This Post

فیلمبرداری سریال گیله‌وا کلید خورد

فیلمبرداری از سریال گیله‌وا که از دریچه نگاه عاطفی و اجتماعی به حوادث تاریخی واپسین روزهای جنگ جهانی اول به عنوان یکی از جدیدترین محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج روز گذشته به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان در کیاشهر گیلان کلید خورد.
فیلمبرداری از سریال تاریخی اجتماعی «گیله‌وا» که به بررسی روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران در برهه‌ای خاص از تاریخ می‌پردازد به عنوان یکی از تازه‌ترین محصولات مرکز فیلم و سریال اوج در شمال کشور کلید خورد. 
 
فیلمبرداری این سریال که با زاویه‌ای متفاوت و از دریچه‌ی نگاه عاطفی مردم به روایت داستانی تاریخی از ایام قحطی ایران در واپسین روزهای جنگ جهانی اول می‌پردازد، پس از پایان نگارش فیلم‌نامه و طی کردن مراحل مقدماتی، روز گذشته ۲۸ خرداد در کیاشهر استان گیلان آغاز شد.
 
 سریال گیله‌وا
اردلان عاشوری که فیلمنامه سریال گیله‌وا به قلم او است، به کارگردانی این سریال نیز می‌پردازد. همچنین حسین تراب‌نژاد به بازنویسی فیلمنامه این سریال پرداخته است و امیر بنان نیز تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارد.  
 
در مورد سایر عواملد تولید سریال گیله‌وا؛ مجید اسکندری طراحی گریم، پیام عزیزی مدیریت فیلمبرداری، اصغر نژادایمانی طراحی صحنه و لباس، حسن لفافیان مدیریت برنامه‌ریزی، ایمان کرمیان مسئولیت جلوه‌های ویژه‌ی میدانی و داود معدنی مدیریت تولید را بر عهده دارند.
 
 سریال گیله‌وا
بر اساس تخمین‌ها، فیلمبرداری از سریال گیله‌وا که در روز گذشته آغاز شد تا اواخر تابستان ادامه خواهد داشت و احتمالا در اواخر پاییز سال ۱۳۹۶ از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.
 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.