مشاهده مطلب

      ۳۰ اسفند ۱۳۹۵      ۰             30383      اجتماعی, اقتصادی, تیتر یک, گزارش تصویری, ویژه   Print This Post Print This Post

گیل پرس نیوز،بزرگترین تاب معلق در خاور میانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه آزاد انزلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این تاب به لحاظ ساختاری مانند یک تاب معمولی است با این تفاوت که تا ارتفاع ۳۰ متر بالا رفته و با طول حرکت ۶۰ متر طراحی و ساخته شده است.

مجید فاتحی با اشاره به سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون تومانی بخش خصوصی برای ساخت این سازه افزود: این دستگاه یکی از به روز ترین دستگاه های دنیاست که تنها در هفت کشور و بیشتر در منطقه جنوب شرق آسیا نصب شده و در خاورمیانه منحصر به فرد است.

وی یاد آور شد : این دستگاه گواهینامه سازمان ملی استاندارد را داشته و با توجه به ماهیت غیر مکانیکی دستگاه ، علاوه بر هیجان انگیز بودن آن برای بهره برداران از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است .

فاتحی خاطر نشان کرد: این تاب در ایام نوروز از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب آمده خدمت رسانی به گردشگران منطقه آزاد انزلی است و افراد از سنین ۱۳ سال به بالا می توانند از آن استفاده کنند.

معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی همچنین به افتتاح نخستین رستوران ساحلی در این منطقه اشاره و اظهارکرد: این رستوران با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسید.

فاتحی افزود: با ایجاد این رستوران برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.